CSC06A032K20GPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC06A032K20GPA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSC06A032K20GPA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 3 RES 2.2K OHM 6SIP
Ngā Rauemi: CSC06A032K20GPA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSC06A032K20GPA
Tau Wae CSC06A032K20GPA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES ARRAY 3 RES 2.2K OHM 6SIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 103017 pcs Pepa Raraunga CSC06A032K20GPA.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 6-SIP Rahi / Rahi 0.590" L x 0.098" W (14.99mm x 2.49mm)
Raupapa CSC Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 2.2k
Mana Ma te Mea 300mW Packaging Bulk
Paa / Case 6-SIP Ētahi Ingoa CSC06A032K20GPA-ND
CSC2.2KH
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 3
Te maha o nga toka 6 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.195" (4.95mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2k Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated 3 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 6-SIP Momo Aratau Isolated