CSC05A01330RGPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC05A01330RGPA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSC05A01330RGPA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 330 OHM 5SIP
Ngā Rauemi: CSC05A01330RGPA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSC05A01330RGPA
Tau Wae CSC05A01330RGPA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 330 OHM 5SIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 97283 pcs Pepa Raraunga CSC05A01330RGPA.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 5-SIP Rahi / Rahi 0.490" L x 0.098" W (12.45mm x 2.49mm)
Raupapa CSC Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 330
Mana Ma te Mea 200mW Packaging Bulk
Paa / Case 5-SIP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 4 Te maha o nga toka 5
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) 0.195" (4.95mm) Whakaahuatanga Taipitopito 330 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 4 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 5-SIP