CRCW25129R53FNEG
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW25129R53FNEG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW25129R53FNEG
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 9.53 OHM 1% 1W 2512
Ngā Rauemi: CRCW25129R53FNEG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW25129R53FNEG
Tau Wae CRCW25129R53FNEG Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 9.53 OHM 1% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1336356 pcs Pepa Raraunga CRCW25129R53FNEG.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Raupapa CRCW Tuhinga 9.53 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa CRCW2512 200 9R53 1% E67 E3
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 9.53 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film