CRCW251237K4FKEG
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW251237K4FKEG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW251237K4FKEG
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 37.4K OHM 1% 1W 2512
Ngā Rauemi: CRCW251237K4FKEG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW251237K4FKEG
Tau Wae CRCW251237K4FKEG Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 37.4K OHM 1% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1550805 pcs Pepa Raraunga CRCW251237K4FKEG.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Raupapa CRCW Tuhinga 37.4 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa CRCW2512 100 37K4 1% E67 E3
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 37.4 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CRCW251237K4FKTG
CRCW251237K4FKTG
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES SMD 37.4K OHM 1% 1W 2512
I roto i te taonga: 474898 pcs
Tikiake: CRCW251237K4FKTG.pdf
RFQ
CRCW251237R4FKEG
CRCW251237R4FKEG
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES SMD 37.4 OHM 1% 1W 2512
I roto i te taonga: 1523333 pcs
Tikiake: CRCW251237R4FKEG.pdf
RFQ
CRCW251237K4FKEGHP
CRCW251237K4FKEGHP
Whakaahuatanga: RES SMD 37.4K OHM 1% 1.5W 2512