CRCW2512120RFHTGP
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW2512120RFHTGP
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 120 OHM 1% 1W 2512
Ngā Rauemi: CRCW2512120RFHTGP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW2512120RFHTGP
Tau Wae CRCW2512120RFHTGP Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 120 OHM 1% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 140864 pcs Pepa Raraunga CRCW2512120RFHTGP.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Raupapa CRCW-P Tuhinga 120 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 120 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Te hanganga Thick Film