CRCW20106R80FNTF
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW20106R80FNTF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW20106R80FNTF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 6.8 OHM 1% 3/4W 2010
Ngā Rauemi: CRCW20106R80FNTF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW20106R80FNTF
Tau Wae CRCW20106R80FNTF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 6.8 OHM 1% 3/4W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 826831 pcs Pepa Raraunga CRCW20106R80FNTF.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Raupapa CRCW Tuhinga 6.8 Ohms
Mana (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Ētahi Ingoa CRCW2010 200 6R8 1% R02
CRCW2010 6.8 1% 200 R02
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6.8 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film