CRCW2010576RFKEF
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW2010576RFKEF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW2010576RFKEF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 576 OHM 1% 3/4W 2010
Ngā Rauemi: CRCW2010576RFKEF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW2010576RFKEF
Tau Wae CRCW2010576RFKEF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 576 OHM 1% 3/4W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1968308 pcs Pepa Raraunga CRCW2010576RFKEF.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Raupapa CRCW Tuhinga 576 Ohms
Mana (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Ētahi Ingoa CRCW2010 100 576R 1% E02 E3
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 576 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film