CRCW2010562RFKEF
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW2010562RFKEF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW2010562RFKEF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 562 OHM 1% 3/4W 2010
Ngā Rauemi: CRCW2010562RFKEF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW2010562RFKEF
Tau Wae CRCW2010562RFKEF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 562 OHM 1% 3/4W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1490180 pcs Pepa Raraunga CRCW2010562RFKEF.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Raupapa CRCW Tuhinga 562 Ohms
Mana (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Ētahi Ingoa 541-562ACDKR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 562 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film