CRCW20103R48FNTF
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW20103R48FNTF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW20103R48FNTF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 3.48 OHM 1% 3/4W 2010
Ngā Rauemi: CRCW20103R48FNTF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW20103R48FNTF
Tau Wae CRCW20103R48FNTF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 3.48 OHM 1% 3/4W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 996918 pcs Pepa Raraunga CRCW20103R48FNTF.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Raupapa CRCW Tuhinga 3.48 Ohms
Mana (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.48 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Te hanganga Thick Film