CRCW201014K7FKEFHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW201014K7FKEFHP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW201014K7FKEFHP
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 14.7K OHM 1% 1W 2010
Ngā Rauemi: CRCW201014K7FKEFHP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW201014K7FKEFHP
Tau Wae CRCW201014K7FKEFHP Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 14.7K OHM 1% 1W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 364122 pcs Pepa Raraunga CRCW201014K7FKEFHP.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Raupapa CRCW-HP Tuhinga 14.7 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 14.7 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Te hanganga Thick Film