CRCW1206357RFKEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW1206357RFKEAC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW1206357RFKEAC
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 357 OHM 1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: CRCW1206357RFKEAC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30000 pcs
50000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW1206357RFKEAC
Tau Wae CRCW1206357RFKEAC Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 357 OHM 1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4336759 pcs Pepa Raraunga CRCW1206357RFKEAC.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Raupapa CRCW-C Tuhinga 357 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 357 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film