CRCW0805953RFKEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0805953RFKEAC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW0805953RFKEAC
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 953 OHM 1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: CRCW0805953RFKEAC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW0805953RFKEAC
Tau Wae CRCW0805953RFKEAC Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 953 OHM 1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5750635 pcs Pepa Raraunga CRCW0805953RFKEAC.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa CRCW-C Tuhinga 953 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 953 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film
Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CRCW080595K3FHEAP
CRCW080595K3FHEAP
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES SMD 95.3K OHM 1% 1/8W 0805
I roto i te taonga: 1909346 pcs
Tikiake: CRCW080595K3FHEAP.pdf
RFQ
CRCW0805953RFKEA
CRCW0805953RFKEA
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES SMD 953 OHM 1% 1/8W 0805