CRCW080591K0FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW080591K0FKEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW080591K0FKEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 91K OHM 1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: CRCW080591K0FKEA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW080591K0FKEA
Tau Wae CRCW080591K0FKEA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 91K OHM 1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3712216 pcs Pepa Raraunga CRCW080591K0FKEA.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa CRCW Tuhinga 91 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 541-91.0KCCT
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 91 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CRCW080591K0DHEAP
CRCW080591K0DHEAP
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES SMD 91K OHM 0.5% 1/8W 0805
I roto i te taonga: 1976083 pcs
Tikiake: CRCW080591K0DHEAP.pdf
RFQ
CRCW080591K0FKEAC
CRCW080591K0FKEAC
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 91K OHM 1% 1/8W 0805