CRCW08058R25FKEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08058R25FKEAC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW08058R25FKEAC
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 8.25 OHM 1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: CRCW08058R25FKEAC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40000 pcs
50000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW08058R25FKEAC
Tau Wae CRCW08058R25FKEAC Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 8.25 OHM 1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3703285 pcs Pepa Raraunga CRCW08058R25FKEAC.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa CRCW-C Tuhinga 8.25 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 8.25 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film