CRCW0805825RFKEC
Vishay DaleVishay Dale
CRCW0805825RFKEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW0805825RFKEC
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 825 OHM 1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: CRCW0805825RFKEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
40000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW0805825RFKEC
Tau Wae CRCW0805825RFKEC Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 825 OHM 1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6815910 pcs Pepa Raraunga CRCW0805825RFKEC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.125W, 1/8W
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa CRCW
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 47 Weeks Waehanga Kaihanga CRCW0805825RFKEC
Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Whakaahua nui 825 Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1% Whakaahuatanga RES SMD 825 OHM 1% 1/8W 0805