CRCW0805523RFKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0805523RFKEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW0805523RFKEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 523 OHM 1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: CRCW0805523RFKEA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW0805523RFKEA
Tau Wae CRCW0805523RFKEA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 523 OHM 1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5051610 pcs Pepa Raraunga CRCW0805523RFKEA.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa CRCW Tuhinga 523 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 541-523CTR
D12/CRCW0805 100 523R 1% ET1 E3
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 523 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film