CRCW0805510RFKEC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0805510RFKEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW0805510RFKEC
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 510 OHM 1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: CRCW0805510RFKEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
40000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW0805510RFKEC
Tau Wae CRCW0805510RFKEC Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 510 OHM 1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6010961 pcs Pepa Raraunga CRCW0805510RFKEC.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa CRCW Tuhinga 510 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 510 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Te hanganga Thick Film