CRCW0805330RFKEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0805330RFKEAC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW0805330RFKEAC
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 330 OHM 1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: CRCW0805330RFKEAC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW0805330RFKEAC
Tau Wae CRCW0805330RFKEAC Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 330 OHM 1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5215245 pcs Pepa Raraunga CRCW0805330RFKEAC.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa CRCW-C Tuhinga 330 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 541-4142-2
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CRCW0805330RFKEC
CRCW0805330RFKEC
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES SMD 330 OHM 1% 1/8W 0805
I roto i te taonga: 5184288 pcs
Tikiake: CRCW0805330RFKEC.pdf
RFQ
CRCW0805330RFKEA
CRCW0805330RFKEA
Kaihanga: Dale / Vishay