CRCW08052R70FNTA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08052R70FNTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW08052R70FNTA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 2.7 OHM 1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: CRCW08052R70FNTA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW08052R70FNTA
Tau Wae CRCW08052R70FNTA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 2.7 OHM 1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4100435 pcs Pepa Raraunga CRCW08052R70FNTA.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa CRCW Tuhinga 2.7 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa CRCW0805 200 2R7 1% RT1
CRCW08052R70FRT1
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.7 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film