CRCW08052R43FNTA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08052R43FNTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW08052R43FNTA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 2.43 OHM 1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: CRCW08052R43FNTA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW08052R43FNTA
Tau Wae CRCW08052R43FNTA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 2.43 OHM 1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6192585 pcs Pepa Raraunga CRCW08052R43FNTA.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa CRCW Tuhinga 2.43 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.43 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Te hanganga Thick Film