CRCW08052M61FKEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08052M61FKEAC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW08052M61FKEAC
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 2.61M OHM 1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: CRCW08052M61FKEAC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40000 pcs
50000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW08052M61FKEAC
Tau Wae CRCW08052M61FKEAC Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 2.61M OHM 1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5010420 pcs Pepa Raraunga CRCW08052M61FKEAC.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa CRCW-C Tuhinga 2.61 MOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.61 MOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film
Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CRCW08052M55FKEAC
CRCW08052M55FKEAC
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 2.55M OHM 1% 1/8W 0805
I roto i te taonga: 5056437 pcs
Tikiake: CRCW08052M55FKEAC.pdf
RFQ
CRCW08052M61FKEA
CRCW08052M61FKEA
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES SMD 2.61M OHM 1% 1/8W 0805