CRCW0805280RFKEB
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0805280RFKEB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW0805280RFKEB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 280 OHM 1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: CRCW0805280RFKEB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW0805280RFKEB
Tau Wae CRCW0805280RFKEB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 280 OHM 1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5726736 pcs Pepa Raraunga CRCW0805280RFKEB.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa CRCW Tuhinga 280 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 280 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CRCW0805287KFKEAC
CRCW0805287KFKEAC
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 287K OHM 1% 1/8W 0805
I roto i te taonga: 5348237 pcs
Tikiake: CRCW0805287KFKEAC.pdf
RFQ
CRCW0805280RFKTA
CRCW0805280RFKTA
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES SMD 280 OHM 1% 1/8W 0805
I roto i te taonga: 4011064 pcs
Tikiake: CRCW0805280RFKTA.pdf
RFQ
CRCW0805280RFKEBC
CRCW0805280RFKEBC
Whakaahuatanga: RES 280 OHM 1% 1/8W 0805