CRCW06034R53FNTA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW06034R53FNTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW06034R53FNTA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 4.53 OHM 1% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: CRCW06034R53FNTA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW06034R53FNTA
Tau Wae CRCW06034R53FNTA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 4.53 OHM 1% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4835057 pcs Pepa Raraunga CRCW06034R53FNTA.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Raupapa CRCW Tuhinga 4.53 Ohms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa CRCW0603 200 4R53 1% RT1
CRCW06034R53FRT1
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4.53 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film