CRCW0603124KDHTAP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0603124KDHTAP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW0603124KDHTAP
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 124K OHM 0.5% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: CRCW0603124KDHTAP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW0603124KDHTAP
Tau Wae CRCW0603124KDHTAP Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 124K OHM 0.5% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1671277 pcs Pepa Raraunga CRCW0603124KDHTAP.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Raupapa CRCW-P Tuhinga 124 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 124 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CRCW0603124KDHTA
CRCW0603124KDHTA
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES SMD 124K OHM 0.5% 1/10W 0603