CRCW04025R90FNED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04025R90FNED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW04025R90FNED
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 5.9 OHM 1% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: CRCW04025R90FNED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW04025R90FNED
Tau Wae CRCW04025R90FNED Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 5.9 OHM 1% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4813984 pcs Pepa Raraunga CRCW04025R90FNED.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa CRCW Tuhinga 5.9 Ohms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa 541-5.90LTR
D10/CRCW0402 200 5R9 1% ET7 E3
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 5.9 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film