CRCW040256R2FKTD
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW040256R2FKTD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW040256R2FKTD
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 56.2 OHM 1% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: CRCW040256R2FKTD.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW040256R2FKTD
Tau Wae CRCW040256R2FKTD Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 56.2 OHM 1% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4632698 pcs Pepa Raraunga CRCW040256R2FKTD.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa CRCW Tuhinga 56.2 Ohms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa CRCW0402 100 56R2 1% RT7
CRCW040256R2FRT7
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 56.2 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film