CRCW0402499RDHTDP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0402499RDHTDP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW0402499RDHTDP
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 499 OHM 0.5% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: CRCW0402499RDHTDP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW0402499RDHTDP
Tau Wae CRCW0402499RDHTDP Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 499 OHM 0.5% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1708629 pcs Pepa Raraunga CRCW0402499RDHTDP.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa CRCW-P Tuhinga 499 Ohms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 499 Ohms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Te hanganga Thick Film