CRCW040246R4FKED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW040246R4FKED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW040246R4FKED
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 46.4 OHM 1% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: CRCW040246R4FKED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW040246R4FKED
Tau Wae CRCW040246R4FKED Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 46.4 OHM 1% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5509641 pcs Pepa Raraunga CRCW040246R4FKED.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa CRCW Tuhinga 46.4 Ohms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa 541-46.4LDKR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 46.4 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CRCW0402470KFKTD
CRCW0402470KFKTD
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES SMD 470K OHM 1% 1/16W 0402
I roto i te taonga: 4782406 pcs
Tikiake: CRCW0402470KFKTD.pdf
RFQ
CRCW040246R4FKEDC
CRCW040246R4FKEDC
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 46.4 OHM 1% 1/16W 0402