CRCW04023K74FKED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04023K74FKED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW04023K74FKED
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 3.74K OHM 1% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: CRCW04023K74FKED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW04023K74FKED
Tau Wae CRCW04023K74FKED Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 3.74K OHM 1% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6398573 pcs Pepa Raraunga CRCW04023K74FKED.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa CRCW Tuhinga 3.74 kOhms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa 541-3.74KLTR
D10/CRCW0402 100 3K74 1% ET7 E3
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3.74 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CRCW04023K83FKEDC
CRCW04023K83FKEDC
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 3.83K OHM 1% 1/16W 0402
I roto i te taonga: 12088010 pcs
Tikiake: CRCW04023K83FKEDC.pdf
RFQ
CRCW04023K65FKEDHP
CRCW04023K65FKEDHP
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES SMD 3.65K OHM 1% 1/5W 0402
I roto i te taonga: 4907553 pcs
Tikiake: CRCW04023K65FKEDHP.pdf
RFQ
CRCW04023K74FKEDC
CRCW04023K74FKEDC
Whakaahuatanga: RES 3.74K OHM 1% 1/16W 0402