CRCW04023K40FKEDC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04023K40FKEDC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW04023K40FKEDC
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 3.4K OHM 1% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: CRCW04023K40FKEDC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
60000 pcs
100000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW04023K40FKEDC
Tau Wae CRCW04023K40FKEDC Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 3.4K OHM 1% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11442808 pcs Pepa Raraunga CRCW04023K40FKEDC.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa CRCW-C Tuhinga 3.4 kOhms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa 541-4939-2
CRCW04023K40FKEDC-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.014" (0.35mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.4 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film Te hanganga Thick Film