CRCW04023K01FKEDC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04023K01FKEDC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW04023K01FKEDC
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 3.01K OHM 1% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: CRCW04023K01FKEDC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
60000 pcs
100000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW04023K01FKEDC
Tau Wae CRCW04023K01FKEDC Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 3.01K OHM 1% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11569965 pcs Pepa Raraunga CRCW04023K01FKEDC.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa CRCW-C Tuhinga 3.01 kOhms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa 541-4936-2
CRCW04023K01FKEDC-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.014" (0.35mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.01 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CRCW04023K00JNEDHP
CRCW04023K00JNEDHP
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES SMD 3K OHM 5% 1/5W 0402
I roto i te taonga: 5021291 pcs
Tikiake: CRCW04023K00JNEDHP.pdf
RFQ
CRCW04023K01FKEE
CRCW04023K01FKEE
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES SMD 3.01K OHM 1% 1/16W 0402
I roto i te taonga: 6142247 pcs
Tikiake: CRCW04023K01FKEE.pdf
RFQ
CRCW04023K01FKED
CRCW04023K01FKED