CRCW02012M70FNED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW02012M70FNED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW02012M70FNED
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua CRCW0201 200 2M7 1% ET7 E3
Ngā Rauemi: CRCW02012M70FNED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW02012M70FNED
Tau Wae CRCW02012M70FNED Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 3143019 pcs Pepa Raraunga CRCW02012M70FNED.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0201 Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Raupapa CRCW Tuhinga 2.7 MOhms
Mana (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.011" (0.28mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.7 MOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film