CRCW02012K49FNED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW02012K49FNED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW02012K49FNED
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 2.49K OHM 1% 1/20W 0201
Ngā Rauemi: CRCW02012K49FNED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW02012K49FNED
Tau Wae CRCW02012K49FNED Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 2.49K OHM 1% 1/20W 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3156687 pcs Pepa Raraunga CRCW02012K49FNED.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0201 Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Raupapa CRCW Tuhinga 2.49 kOhms
Mana (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa D10/CRCW0201 200 2K49 1% ET7 E3
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.011" (0.28mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.49 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film Te hanganga Thick Film