CRCW02011M96FNED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW02011M96FNED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW02011M96FNED
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 1.96M OHM 1% 1/20W 0201
Ngā Rauemi: CRCW02011M96FNED.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW02011M96FNED
Tau Wae CRCW02011M96FNED Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 1.96M OHM 1% 1/20W 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3557235 pcs Pepa Raraunga CRCW02011M96FNED.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0201 Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Raupapa CRCW Tuhinga 1.96 MOhms
Mana (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.011" (0.28mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.96 MOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film