CRCW020110R0FNEE
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW020110R0FNEE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRCW020110R0FNEE
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua CRCW0201 200 10R 1% EF4 E3
Ngā Rauemi: CRCW020110R0FNEE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRCW020110R0FNEE
Tau Wae CRCW020110R0FNEE Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 3011766 pcs Pepa Raraunga CRCW020110R0FNEE.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0201 Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Raupapa CRCW Tuhinga 10 Ohms
Mana (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.011" (0.28mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film