CRA06S043147KFTA
Dale / VishayDale / Vishay
CRA06S043147KFTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRA06S043147KFTA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 2 RES 147K OHM 0606
Ngā Rauemi: CRA06S043147KFTA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRA06S043147KFTA
Tau Wae CRA06S043147KFTA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES ARRAY 2 RES 147K OHM 0606 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1625856 pcs Pepa Raraunga CRA06S043147KFTA.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.063" L x 0.059" W (1.60mm x 1.50mm)
Raupapa CRA06 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 147k
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0606, Convex Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Te maha o nga toka 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Whakaahuatanga Taipitopito 147k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 0606, Convex