CPWN0510R00JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CPWN0510R00JB14 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPWN0510R00JB14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 10 OHM 5W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CPWN0510R00JB14.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPWN0510R00JB14
Tau Wae CPWN0510R00JB14 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 10 OHM 5W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 14252 pcs Pepa Raraunga CPWN0510R00JB14.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±30ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Raupapa CPWN Tuhinga 10 Ohms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CPWN05100R0JE14
CPWN05100R0JE14
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 100 OHM 5W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 15861 pcs
Tikiake: CPWN05100R0JE14.pdf
RFQ
CPWN0515R00JB143
CPWN0515R00JB143
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 15 OHM 5W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 16609 pcs
Tikiake: CPWN0515R00JB143.pdf
RFQ
CPWN0510R00JB143
CPWN0510R00JB143
Whakaahuatanga: RES 10 OHM 5W 5% AXIAL