CPWN031R000FE14
Dale / VishayDale / Vishay
CPWN031R000FE14 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPWN031R000FE14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 1 OHM 3W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CPWN031R000FE14.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPWN031R000FE14
Tau Wae CPWN031R000FE14 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 1 OHM 3W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17915 pcs Pepa Raraunga CPWN031R000FE14.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Raupapa CPWN Tuhinga 1 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Wirewound