CPW07100R0KB14
Dale / VishayDale / Vishay
CPW07100R0KB14 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPW07100R0KB14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 100 OHM 7W 10% AXIAL
Ngā Rauemi: CPW07100R0KB14.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPW07100R0KB14
Tau Wae CPW07100R0KB14 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 100 OHM 7W 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 15818 pcs Pepa Raraunga CPW07100R0KB14.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±30ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 1.391" L x 0.375" W (35.32mm x 9.52mm)
Raupapa CPW Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 7W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±10% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound