CPW05R2500FS393
Dale / VishayDale / Vishay
CPW05R2500FS393 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPW05R2500FS393
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.25 OHM 5W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CPW05R2500FS393.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPW05R2500FS393
Tau Wae CPW05R2500FS393 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.25 OHM 5W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 77397 pcs Pepa Raraunga CPW05R2500FS393.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Raupapa CPW Tuhinga 250 mOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 250 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound