CPSL07R0100FB145
Dale / VishayDale / Vishay
CPSL07R0100FB145 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPSL07R0100FB145
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.01 OHM 7W 1% 4LEAD
Ngā Rauemi: CPSL07R0100FB145.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPSL07R0100FB145
Tau Wae CPSL07R0100FB145 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.01 OHM 7W 1% 4LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 16505 pcs Pepa Raraunga CPSL07R0100FB145.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.391" L x 0.375" W (35.32mm x 9.52mm)
Raupapa CPSL Tuhinga 10 mOhms
Mana (Watts) 7W Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Radial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 mOhms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial, Radial Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound