CPSL05R0100JB145
Dale / VishayDale / Vishay
CPSL05R0100JB145 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPSL05R0100JB145
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.01 OHM 5W 5% 4LEAD
Ngā Rauemi: CPSL05R0100JB145.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPSL05R0100JB145
Tau Wae CPSL05R0100JB145 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.01 OHM 5W 5% 4LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 13715 pcs Pepa Raraunga CPSL05R0100JB145.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Raupapa CPSL Tuhinga 10 mOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Radial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial, Radial Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound