CPSL03R0100JB145
Dale / VishayDale / Vishay
CPSL03R0100JB145 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPSL03R0100JB145
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.01 OHM 3W 5% 4LEAD
Ngā Rauemi: CPSL03R0100JB145.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPSL03R0100JB145
Tau Wae CPSL03R0100JB145 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.01 OHM 3W 5% 4LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 14492 pcs Pepa Raraunga CPSL03R0100JB145.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Raupapa CPSL Tuhinga 10 mOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Radial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial, Radial Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CPSL03R0250JB145
CPSL03R0250JB145
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 0.025 OHM 3W 5% 4LEAD
I roto i te taonga: 17086 pcs
Tikiake: CPSL03R0250JB145.pdf
RFQ
CPSL03R0100HE315
CPSL03R0100HE315
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 0.01 OHM 3W 3% 4LEAD