CPR20180R0JF10
Dale / VishayDale / Vishay
CPR20180R0JF10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPR20180R0JF10
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 180 OHM 20W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: CPR20180R0JF10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPR20180R0JF10
Tau Wae CPR20180R0JF10 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 180 OHM 20W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10156 pcs Pepa Raraunga CPR20180R0JF10.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 2.498" L x 0.500" W (63.45mm x 12.70mm)
Raupapa CPR Tuhinga 180 Ohms
Mana (Watts) 20W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.500" (12.70mm) Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 180 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound