CPR159R100JE10
Dale / VishayDale / Vishay
CPR159R100JE10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPR159R100JE10
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 9.1 OHM 15W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: CPR159R100JE10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPR159R100JE10
Tau Wae CPR159R100JE10 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 9.1 OHM 15W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11089 pcs Pepa Raraunga CPR159R100JE10.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 1.888" L x 0.500" W (47.96mm x 12.70mm)
Raupapa CPR Tuhinga 9.1 Ohms
Mana (Watts) 15W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.500" (12.70mm) Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 9.1 Ohms ±5% 15W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound