CPR07R1300KE10
Dale / VishayDale / Vishay
CPR07R1300KE10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPR07R1300KE10
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.13 OHM 7W 10% RADIAL
Ngā Rauemi: CPR07R1300KE10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPR07R1300KE10
Tau Wae CPR07R1300KE10 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.13 OHM 7W 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12150 pcs Pepa Raraunga CPR07R1300KE10.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±600ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 1.398" L x 0.375" W (35.51mm x 9.53mm)
Raupapa CPR Tuhinga 130 mOhms
Mana (Watts) 7W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.360" (9.14mm) Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 130 mOhms ±10% 7W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound