CPR053R900JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CPR053R900JB14 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPR053R900JB14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 3.9 OHM 5W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: CPR053R900JB14.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPR053R900JB14
Tau Wae CPR053R900JB14 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 3.9 OHM 5W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14400 pcs Pepa Raraunga CPR053R900JB14.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 1.060" L x 0.375" W (26.92mm x 9.53mm)
Raupapa CPR Tuhinga 3.9 Ohms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.360" (9.14mm) Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3.9 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound