CPR03430R0KE14
Dale / VishayDale / Vishay
CPR03430R0KE14 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPR03430R0KE14
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 430 OHM 3W 10% RADIAL
Ngā Rauemi: CPR03430R0KE14.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPR03430R0KE14
Tau Wae CPR03430R0KE14 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 430 OHM 3W 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13642 pcs Pepa Raraunga CPR03430R0KE14.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.906" L x 0.375" W (23.00mm x 9.53mm)
Raupapa CPR Tuhinga 430 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.375" (9.53mm) Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 430 Ohms ±10% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound