CPL15R0700JB313
Dale / VishayDale / Vishay
CPL15R0700JB313 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPL15R0700JB313
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.07 OHM 15W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CPL15R0700JB313.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPL15R0700JB313
Tau Wae CPL15R0700JB313 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.07 OHM 15W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 90433 pcs Pepa Raraunga CPL15R0700JB313.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 1.875" L x 0.500" W (47.63mm x 12.70mm)
Raupapa CPL Tuhinga 70 mOhms
Mana (Watts) 15W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 70 mOhms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CPL15R0800FB14
CPL15R0800FB14
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 0.08 OHM 15W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 1638 pcs
Tikiake: CPL15R0800FB14.pdf
RFQ
CPL15R0700JB143
CPL15R0700JB143
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 0.07 OHM 15W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 1737 pcs
Tikiake: CPL15R0700JB143.pdf
RFQ
CPL15R0700JB31
CPL15R0700JB31