CPL15R0200FE143
Dale / VishayDale / Vishay
CPL15R0200FE143 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPL15R0200FE143
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.02 OHM 15W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CPL15R0200FE143.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPL15R0200FE143
Tau Wae CPL15R0200FE143 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.02 OHM 15W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1330 pcs Pepa Raraunga CPL15R0200FE143.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 1.875" L x 0.500" W (47.63mm x 12.70mm)
Raupapa CPL Tuhinga 20 mOhms
Mana (Watts) 15W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 20 mOhms ±1% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound